Valsi pesumaja | Keemiline puhastus ja pesu pesemine Saaremaal
Pesu pesemine Saaremaal ja keemiline puhastus Saaremaal. Valsi pesumaja - kiire ja soodne.
Pesu pesemine Saaremaal, keemiline puhastus Saaremaal, Triikimine, Jopede ja mantlite puhastus, Triiksärkide pesu ja triikimine, Tööriiete pesemine.
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Teenused

Pakume nii keemilist puhastust kui ka tööriiete pesu

Pesu pesemine

Teostame pesuteenust hinnakirjas toodud esemetele. Riideid tehakse erinevatest materjalidest, iga materjal vajab spetsiaalset lähenemist ning teadmisi. Meie töötajad on professionaalsed ning oma ala spetsialistid.

Pesemisteenus sisaldab:
-Pesu sorteerimist
-Vajadusel plekkide eemaldamist
-Pesemist/valgendamist
-Vajadusel triikimist
-Komplekteerimist

KEEMILINE PUHASTUS

Keemiline puhastus on meetod, mille puhul rõivaste või teiste tekstiilesemete puhastamiseks kasutatakse töölahusena vee asemel perkloori. Lahustiga puhastamisel ei tõmbu tekstiilkiud kokku ning samuti ei kortsu. Lahusti ja sobivate abiainete koostoimes eemalduvad sellised plekid, mida vesipesu meetodil ei õnnestu eemaldada.

TRIIKIMINE

Õrnad või jämedakoelised materjalid, pole vahet, kalander saab mõlemaga hästi hakkama – laudlinad, voodipesu, köögirätid, lasterõivad ja -pesu, särgid, püksid.

JOPEDE JA MANTLITE PUHASTUS

Ära jäta oma talveriideid puhastamata uut hooaega kapis ootama! See säilib kauem kauni ja värskena ja püsib vormis, kui ta enne suvepuhkusele saatmist vastavalt nõuetele ära puhastada/pesta.

TRIIKSÄRKIDE PESU JA TRIIKIMINE

Triiksärkide triikimine tundub vaevaline ja aeganõudev töö? Ole mureta, Valsi Pesumajas hoolitsetakse selle eest!
Triiksärkid ja õrnemad materjalid saavad triigitud käsitsi.

TÖÖRIIETE PESEMINE

Tööriided määrduvad kergesti ja tihti, mistõttu nende sage pesemine on enamasti väga vajalik. Seda mitte üksnes parema välimuse pärast, vaid ka rõivaste pikema eluea jaoks. Tööriideid puhastatakse vastavalt rõivaste küljes olevatele hooldusjuhenditele (kas siis keemiline puhastus või pesuprotsess), mis tagab riiete puhtuse ja parema vastupidavuse.

SELVEPESULA

See teenus on meil välja töötamisel! Väikse pesumasinaga pesu pesemist pakume juba täna!